Neviete nahodou, cim sa mohlo stat, že 2.9. aj 3.9. vypadla bez nahrady 92 zo zastavky Zaluhy v smere do Petrzalky s odchodom 7.22 hod.? Kvoli tomu som mal v utorok problemy v skole. A stalo sa mi to nie raz aj minulý školský rok! Ako je to zo záložákmi? Alebo na 92-ku sa záložáky nedávajú? Viem, ze vy za to nemôzete (ba naopak, tato stranka je super), ale vy my snáď budete vedieť odpovedať...
)
d3k0
peterjr: Ta zmena je sposobena tym, ze na Bajkalskej nebolo obratisko a vodici mali s otacanim problemy a aj tym, ze sa tam bude stavat nejake obchodne centrum. Okrem toho tato zmena plati uz od 1. jula.
doc: Vyradeny je voz 1911/I, ale 1911/II existuje (pozri v Katalogu nizsie). P.S. 1911/I pochadza zo zaciatku 80-tych rokov, 1911/II bol vyrobeny v roku 1989.