Kdyz jsme u tech neoblibenych linek, navrhuji zridit tyto nove:
L 211: Rajska - ASMN
L 213: SÚSCH - Národný onkologický ústav (jestli není výhybka, postaví se)
a tramvaj č. 10: Zlaté piesky - Vozovňa JD
a bude 120 koleček za směnu ?
L 211: Rajska - ASMN
L 213: SÚSCH - Národný onkologický ústav (jestli není výhybka, postaví se)
a tramvaj č. 10: Zlaté piesky - Vozovňa JD
a bude 120 koleček za směnu ?
TeBeCe
daky novy skolsky spoj 386 - SORek tam bol, 16.04 (pred 371) na Botanickej smer mesto