Reply on: Prazak #29673:
Každému řidiči se líbí jiná linka. Já jsem třeba nenáviděl u tramvají všechno, co jezdilo na hl. nádraží a miloval jsem linky 10 a 11, u trolejbusů jsem zase nesnášel to, co jezdilo na Rajskou a miloval 214 (Rádiová-Šulekova) a 212 (jako dneska) a měl jsem kolegy, kteří měli pocity přesně obrácené.
Darro
Frenky: No už to tu máme jak v daakom Los Angeles alebo New Yorku, snaď sa nám vráti d3k0 celý nerozstrielaný aj keď není tam kde som písal Amerika je sama o sebe diera.