Mike: Heh... ja som to nečisloval... Opýtaj sa vedúceho 4.DPA. Inak aj ja si myslím že 4000 by bolo krajšie číslo... Ked už máme 2000 tak by mali zostať pri starom a nie že vynechávať nuly.
Ahojme ? všimla som si, že figurujem ako autor novinky - ďakujem, ale musím podotknúť, že tam nepatrím. ? Ako autori noviniek majú byť uvedení AUTORIi, nie sprostredkovatelia. ?
Na linke č.92/2 dnes jazdí 4074. A ked prišla na prvú zastávku vyzeralo to tak že má este aj mierne padnutú prednú nápravu, ten ked príde až do Devínskej N.V. tak to je umenie.
Darro
4834 stojí odstavený na Dvoroch smer Petržalka, vodič bol vonku pustil smerovky a vyhodil ľudí... myslím že čaká na dielňu.