Darro, j, atd> serte na to! Prehrali sme v hokeji!
color> nemas sa cim chvalit, thc ludi zaradujem automaticky do nizsej vrstvy, rovnako ako baby, kt. fajcia (potom smrdia jak popolnik). Je smutne ze si niekto musi zvysovat naladu takym svinstvom.
a techno? Dobra hudba na cestovanie
color> nemas sa cim chvalit, thc ludi zaradujem automaticky do nizsej vrstvy, rovnako ako baby, kt. fajcia (potom smrdia jak popolnik). Je smutne ze si niekto musi zvysovat naladu takym svinstvom.
a techno? Dobra hudba na cestovanie
Obdrzane deti; skóre
galiyosha
Re #28964 J: A robili ti ludia nieco, kvoli ktorym by mal PZ SR robit nieco ine, nech na nich srat? Ci preferujes bezdovodnu buzeraciu?
Re #28965 pista: Detto, co v odpovedi na J.
K decentralizacii: Myslim, ze oba extremy su nebezpecne. To, ze centralne rozdelovanie a bezduche nalievanie penazi do regionov im nie vzdy pomoze, nech dostatocne ilustruje vychodne Nemecko, Grecko alebo Portugalsko. Na druhu stranu, hoci cele Slovensko nadava, ako sa peniaze davaju "len na Bratislavu", ta ma v porovnani s hlavnymi mestami v okolitych krajinach u statu velmi slabu financnu poziciu...
Tak, a som zvedavy, kto prvy vybuchne, ze sa na dispecerskom fore prebera techno, extaza a DPH. ?