A ešte jedna otázočka ma dnes napadla: prečo sa jednotlivé DPA označujú slovom "kolóna"?
Mali financne problemy a vyzera to tak ze nadobro skoncili.
dokonca v okrese SC su dve Cierne vody... jedna je normalna dedina... a druha je ta "nasa" pomenovana, podla nedalekeho pramena Ciernej Vody- najvacsieho a posledneho pritoku Maleho Dunaja... ☺
), v synonymickom slovniku sa nachadza aj pojem obratisko. Otočka aj točňa znamenaju nieco ine.
Emo
A oprav ma, ak sa mýlim, ale Hviezda fm neskrachovala, len sa na základe súdneho rozhodnutia musela vysťahovať z priestorov, v ktorých sídlila.
A ešte jedna otázočka pre vás všetkých, prosím o odpoveď: som študen na SŠ, používam zľavnené desaťminútové lístky. K tomu treba tzv. "kmeňovú kartu". Chcel som sa spýtať - treba na ňu aj fotku?