Reply on: Andy #28809:
? ? ? Ike, ja som tam priponu daval, ale nemal som dovod mysliet si ze namiesto m. Hlupak teda rozhodne nie som, ale akurat si sa troooooosku strapnil. Ale to nic, to prejde, maminka pofuka ?
To bude tou skolou
Ale myslim ze sa debatilo aj tu, som si skoro isty. Len to mozno nemalo taku intenzitu, heh.
Andy
- pred chvíľou - ZV 2006 na 34, ZV 2010 na 74
- niekedy doobeda vraj chvíľu nepremávala 202 na Rajskej kvôli zápche.