Reply on: Zdenko #28769:
Mozes to pisat rovno sem, ale aj tak to potebujem mat na 100% takze tvoje budem bohuzial brat vzdy s rezervou. Mam za to zodpovednost - pojde to priamo do eteru. Preto laskavo nedavaj take info, ze XXXX je postriekany, ma novy lak, pokazil sa, atd. Iba ked sa na Dlhacoch vykodrbe trolejove vedenie... O dva roky
TeBeCe
"Novy Duobus ceskej vyroby zapozicali Dopravnemu podniku na niekolko tyzdnov"
"Bezny autobus sa nedostane do vysoko polozenych miest ako su Dlhe diely, preto by sme tam vyuzili trolejbusy" :-))
z rozhovoru so Zacharom (bez upravy chyb):
"Asi najdôležitejšie je spojiť mestskú časť Dlhé Diely trolejovými drótmy s Autobusovou stanicou Nivy"