Ike: V pohode môžeš! Ja som išiel do autoškoly este ked som mal len 17r. a chýbalo mi este 8mesiacov kým som mal 18r. v decembri som chodil do na teóriu a v septembri dalsi rok som chodil na jazdy a vodičák som dostal v novembri. Takže vodičák som robil asi jeden celý rok. Hehe.
Andy