Vcera popoludni na zastavke Podunajska vybuchla 2013 na linke 79. Este o 16.23 som s nou isiel zo zastavky Podunajska smer Lieskovec, ale uz o 20.45 na Dudvazskej smer Cilizska som nastupoval do ZV. Kedze som bol este vcera okolo 22.20 vonku, videl som, ze dva servisne vozy sa este stale trapili s obhorenym zadkom 2013-ky.
matoa
502: 2018.
503: 3621
505: 1017.
513: 3624.
(ak sa nieco zmeni,bez zaruky)
Dalej opravujem 21/6 1511 a 1818/3, pricom ZV 4822 hradilo odchod 19.00 z Niv(meskanie asi 12minut)
210: 6296, 6246, 6302.
Darro: Staci verit na nahody, ze viac skiel daju z jednej karosy na druhu... a tu 1402 som videl prvy krat takto, ja som ju mal v pamati ako cosi ako 1405 ci 1412, ale moze byt