Dnes rano jsem na L11 videl soupravu T3 [zadni 7609]. Odkedy jezdi t3 na L11? To jsem nikdy nevidel, vzdycky jen sprazene T6. Jo, a taky jely na OBA sberace. U souprav T3 se nejezdi jenom na zadni? Diky
Hlavne, že mal na transparente Hodžovo nám. a pritom išiel opačným smerom.
Tomáš