Včera asi okolo 16:45 na linke 11 (nepamätám si číslo ale bola to T6A5) sme sa pekne previezli - medzi zastávkami Šafárikovo nám. a Kamenné nám. sa nejak nepodarilo vodičovi prehodiť výhybku na Jesenského a keďže nestihol zastať tak urobil ešte jedno kolečko okolo Reduty ? ale som si vychutnal pohľady nechápavých vlkov ? Aspoň sa vodič slušne ospravedlnil.
TeBeCe
fobust: foto k tomuto clanku v tlacenej podobe
http://www.vecernikba.sk/1129a00c.php