Ad 7783, 7785:
Dnes som videl troch cestujucich, ktori sa v tychto vozoch pokusali otvorit okna, ale neslo otvorit ani jedno.....tomu sa hovori rekonstrukcia
Dnes som videl troch cestujucich, ktori sa v tychto vozoch pokusali otvorit okna, ale neslo otvorit ani jedno.....tomu sa hovori rekonstrukcia
(uz posledny krat) TeBeCe
cez prazdniny nepotrebujeme fungovat, alebo ako?