Ike: tiež by ma zaujímalo, aké vodné nádrže myslíš?!
a odkaz pre Andyho: radšej by som to neskúšal, mohlo by sa to zle skončiť. Tvoja imunita platí len v Žiline ?
a odkaz pre Andyho: radšej by som to neskúšal, mohlo by sa to zle skončiť. Tvoja imunita platí len v Žiline ?
MaVal
Cestou spat zo Zahorskej vynechala 37cka, co mala ist o 17:15, ale v tomto pripade si nedovolim ani pipnut, bola totiz brutalna zapcha smerom na Patronku a tak trocha treba pochvalit aj DPB v tom smere, ze ked uz bolo jasne, ze jedna vynecha, tak poslali ako zalozak dlhy Ik. 1818...