Reply on: S499.1023 #25426:
Ten, ktorý som tam už napísal. Čítaj poriadne. "... kým sa nezlepší informovanosť z Olejkárskej. Či už nastavenie BUSE, hlásenie,... Lebo potom by ich neschopnosť bola veľmi rýchlo ospravedlňovaná: "Ale veď to majú nastarosti vodiči" a zase by sa nezmyselne strhávali prémie. "

) bola pred 10 minutami s tabulami X pripravena hradit L34 na Legionarskej.
Andy