Reply on: TeBeCe #25370:
je to dost mozne. Aj tak by sa to nedalo stihnut. Dnes sa tam pojdem pozriet zo skoly, lebo z elektricky v protismere ten prepad vyzera dost zufalo.A mam pocit, ze zasa sa zacinaju "skoky do dialky" za zastavkou Damborskeho. ?
Ja si tam tie dve prepadnute BKVcka na priecesti (nad Svantnerkou, smer hore) pamatam uz minimalne dva roky, co je pre mna takpovediac odjakziva - vzdy tam voz "vbehol do jamy"
Len mozno pred par dnami to kleslo este o pol centimetra nizsie, tak to uz vyhlasili za vazne
Darro
Tomas: No ja ako sledujem tak 4831, 4839, 4840 toto su vozi na ktorych ho vidim skoro vzdy ked jazdi, no neva ale bolo by pekne keby to skusil aj na 2110 a pekne zavolal na 2.DPA poslal ich s tym crepom niekam hlboko do zadnice.
Taka hamba... to mohli rovno 3550 zpojazdnit ak som si dobre pamatal mam na mysli ŠM-ku.