Reply on: fobust #19770:
No, ano, bohuzial, pocul som ze sa niektori vyjadrovali tymto sposobom (aj ked, na tu doslovnu citaciu by som bol zvedavy)
Preto som tamto pisal skor ako zbozne zelanie, s nie prilis velkou nadejou na realizaciu..:)
Nieco ako "nikdy sa to tak nerobilo", "bolo by to bars zlozite", "cestujuci by to nechapali" a pod.
13sk
94/4 4074a navyse je tam aj pohodovy p.vodic,90/4 4209,180/2 4089,ZV4098,94:4312,4807,4806 a.i.