Reply on: Emo #19706:
Preco to vsetci volate Kooperativa? Vsak namestie sa nepremenovalo. Iba zastavka. To teraz aj ked pojdete na zimak, tak poviete, ze idete do ST Areny?
)
(No trochu prehanam)

A to je trestne davat citat knihu vozidla? :-))))
Darro
Ja uz to mam oskusane na vlastnej kozi...
Color: Pre boha kde zijes? Co si myslis ze v dielnach sa nenajde daaka roleta z daakeho vraku? Myslis si ze hned zoberu roletku z ineho aby ten co to pisal nenadaval... hmm... zaujimava teoria.