Reply on: Ike #19647:
Mas neaktulane info. v DNV zase snezi
. Dnes na 24 nejaka B741 z Renaultom.
. Dnes na 24 nejaka B741 z Renaultom.
Len to dost dlho natahuje.
, 3627/11, 3610/12:-) tak vyborne jazdi malokto, aby som bol z Mraziarenskej na Culenovej za 7!!min.-sama zelena...
Ike
inak sranda prihoda sa mi stala:
-voz XXXX utrhol pri vchadzani na zastavku spatne zrkadlo parkujucej avii.
-Asi o 2 dni som isiel znova vo voze XXXX a pocul som blizkosediaceho:
"Predvcerom som si isiel kupit cigarety a nejaky kreten mi za ten cas utrhol spatne zrkadlo..." ;-P to je haluz, pravdepodobne to bol sofer tej avie...
-Inak sofer co ma prideleny tento voz je riadne zakomplexovany haluzak :-|
btw. Inak aj 1404 je dost super voz, len keby mu pri vyhodenej smerovke v kabinke nepipalo ako ked lietadlu zlyhaju motory... ;-P