Andy: Hm to som nevedel. No tu sa môj mozog zastavuje. Na jednej strane som rád, že sa doprava nezdržuje na druhej si myslím, že vodič by zastaviť mal aj keď je jasné že na vine nie je a nemá škodu na vozidle. A keď to bol ešte nejaký chudák cudzinec, ktorí nevie čo a ako. No nviemsa rozhodnúť čo je správnejšie.
)
neo
Hej dnes rano som videl na L9 4x K2(S), a nie supravu...
tak preco jazdia na L9 klbove eliny???;-P