Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Dadino #183609:
Jazdia vo vylukovom režime kvôli DNV tak preto…a 50tka ma prechod na nocaky takze tiež preto
V Dúbravke pred chvíľou pristála EBN 8. Zjavne to bude mať súvis s predvolebným obnovením linky 27 od septembra 😎
70/x 3507 - dobra jazda.
Zacala blbnut masina na listky, ked aj cudzinec zaplatil kartou, dalo mu, ze listok zakupeny a vytuhol.. (podla druheho pana to spravili vsetky 3 masiny vo vozidle,teda tie ktore skusili ) Vodic to restaroval, kupil si cestujuci dalsi listok a to iste... Snad sa mu to podarilo vyriesit restartovanim "celeho" voza vodicovi..
Reply on: Cancer #183607:
Už sú tak od piatku. Tiež by ma zaujímalo prečo tieto dve linky jediné neukazuje online polohu vozidiel. 😬
12:30 hod. Trnavské mýto pohli sa prvé vozy.
Prečo žiadne vozidlá liniek 21 a 50 niesu online na zastávkových tabuliach? Tá 50 je tak už druhý alebo tretí deň.
Vinohrady krásne plne obratisko....
Už ale dispečerka hlási ako sa majú zaradiť
Reply on: mato86 #183601:
Podla dopravneho servisu poskodene elektrickove vedenie
Dobrý deň,čo sa stalo na Trnavskom mýte?prečo je tam vylúčená linka 4 a 9?ja som čakal na električku na zástavke Herlianska ale nič nešlo,tak idem 50tkou.
Reply on: 810zssk #183599:
Tak som si predstavil, keby sa to stalo na priecestí na Ivanskej ceste alebo podobnom nebezpečnom miestie. To by bolo ešte horšie.
Reply on: MatejBA #183597:
Technická závada - niečo prasklo a vyfučal mu vzduch. Bohužiaľ na najhoršom možnom mieste.
Reply on: MatejBA #183597:
z našich laických pohľadov to vyzeralo, ako keby chcel moc prudko prejsť zákrutou, bol dosť ohnutý
Reply on: cxivo #183594:
Co sa chcel otocit, alebo co sa stalo?
Reply on: cxivo #183595:
Na Šafku videný autobus X4 smer Vazovova
Reply on: cxivo #183594:
aaaa už premáva L4 cez tunel podľa aktuálnych informácií
zablokovaná doprava kĺbovým busom na Moste SNP, električky nedokážu prejsť

upravovač fotiek

Reply on: Solider #183587:
Račianska má problém dlhodobo. Pri intenzite premávky, rozsahu údržby, na viacerých miestach nefunkčnému odvodeniu a celkovému veku 35 rokov ma to neprekvapuje.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.