Práve sa to pohlo, obe električky, ktoré stáli na Švantnerovej odišli po svojich.
Na L4 máme ešte 4245 a 3327, ktovie kam až pôjdu (na tabuliach mali Stn. Nové Mesto, resp. Zlaté piesky).
Najhorucejsie dni za sto rokov a na L9 stare neklimatizovane tramvaje, kym najnovsie klimatizovane odpocivaju vo vozovni, to bude asi nejaky nevydareny vtip? Tento vikend to nejde, ale buduci to uz zazracne pojde?
Klbove vozidla sa zatial nezmestia na Nivy - bola tam klbova SORka na skusku, v zakrutach zostavali rezervy v jednotkach centimetrov. Kym sa dole neprerobia nastupistia alebo nezmeni grafikon tak, aby sa Nivy vynechali, tak klbaky nebudu.
TeBeCe