Reply on: 3pa3ck3 #183391:
To sa robí pri plánovaných výlukach. Takto by to spravilo chaos, že po obnovení premávky, by si mal časť výpravy linky 4 v Ružinove a časť na Vajnorskej a detto 9 a zložito by sa to napájalo na svoje trasy. Hoci aj to by sa dalo, keby sa chcelo.

3pa3ck3