Neviem, kto tu písal, že revízor si vypýtal druhý doklad s fotkou na overenie OP. Nebola to blbosť bo ak by bol OP upravený tak by na druhom doklade nesedelo rod. číslo, adresa, meno. Ale ak by išlo o OP vlastníka, ktorí úmyselne nahlásil jeho stratu aj keď sa tak nestalo a potom ho používal pri jazde na čierno, tak to bolo zbytočné. Možno by revízori mali mať databázu od Polície a podozrivých by si hneď preverili. Po schválení navrhovaného zákona by to hádam aj šlo.
no veď každé ráno pozerám pohoovosť
d3k0
Re #18301 fobust: Aspon ze nie je az taky gulas, ako ked sa prepisovali cisla T2 a T3 v 70-tych rokoch
Re #18309 sgabka: To je moj davny navrh - linka s 58 s trasou Vozovna Krasnany - Nobelova - Vajnorska - Mierova kolonia a linka 51 s trasou Trnavske myto - Kukucinova - Lopenicka (aj ked to obratisko uz zachvilu asi nebude)
Re #18320 COLOR:
Re #18325 Mat3j: Morbidaci, vy ste sa dost dlho hladali, ze?
Re #18322 Zdenko: Hehe a to ti je na co?