Reply on: Andy #17301:
Tak teba to nezaujíma, ale Frenky to tušim najvýstižnejšie napísal, že tie babičky ktoré tam robia Nestíhnu ani Jeden voz za hodinu! Inak s tými babičkami som sa rozprával a napíšem ti toľko, že to robia z núdze, aby aspoň trošku uživili rodinu. Za to teba to nezaujíma:-/
O deviatej tam stalo 9 vozov v rade, jeden dojazd do vozovne
:-| Hruuza. Som zvedavy ci to tak bude aj zajtra. Lebo prisiel nejaky trabust a s metlickou zacal vymetat vyhybky. A potom odisiel
tr3mp
Druhý deň som šiel 30kou až na Patrónku, 92ka zase nešla. Tu už boli na CP dva odchody, ale žiaden oznam o tom že 92ka nechodí, tak 21 a 83 ...
Až tretí deň som bol úspešný, zase som šiel 30kou (príchod na Vrančovičovu 22:25-6), keď už cca :35 nešla 92ka tak som začal počítať minúty do 37ičky a vtom ... 22:37, kde sa vzala, tu sa vzala, objavila sa 92ka (ik435, číslo si nepamätám) - namiesto dvoch spojov išiel jeden, aj to v divnom čase.
S tou celozavodnou dovolenkou sa mi to zdá byť divné, načo potom chodila 26.12. 25ka? Videl som ju pred sebou na Lamačskej, úplne prázdnu a tuším aj 25.12. v smere vo VW ...