Reply on: Darro #17206:
máš pravdu, až na to otváranie okien. Vodič nekúri pre pána boha aby sa vetralo. Stačí to otváranie dverí a ak je naozaj teplo sú dva spôsoby ako sa dá tomu zabrániť a to:1. ísť za vodičom a SLUŠNE ho poprosiť či by nemohol dať kúrenie slabšie.
2. skúsiť si rozopnúť bundu, dať dole šál,...
Inak dnes som videl v Ružinove uja čo išiel iba v krátkom tričku a kraťasoch
a nevyzeral, že by mu bola zima.Ups. V poslednom príspevku mi utiekli písmenká
kompresor XAS55 so zbijackami
ELZA - Elektromontážny závod Bratislava spol. s r.o.
Račianska 162
831 04 Bratislava
alebo mi zavolat na:
07/212455
kua, to vyzera na stare cislo, ale novsie mi na karoseriu nenastriekali
a dohodneme sa mimo tejto diskusie, ok ?