Reply on: Mat3j #16613:
Cize by to malo zacinat ciframi 48 respektive 49. Tak co to potom bolo?
.
, ale ta varkosa nas dobehla v DNV...
.
Mimochodom, ta reklama je zvonku vcelku pekna, akurat skoda ze tej elektricke uz trci kus gumy pri prednych dverach
matoa
No zial 205 a 207 na Svatoplukovej tak lahko nebude, lebo sikovni vrchari uz demontovali trolejovu krizovatku Svatoplukova-Ml.Nivy a vyhybky zo Zahradnickej na Svatoplukovu uz tiez nie su na mieste. A navrhujem, aby nahradnej linke X50 bola zmenena trasa nasledovne Rajska-ASMN-Dulovo n.-Mileticova-Jegeho-Zimny stadion a mozno by uz nevozila len dvoch dochodcov...
Re #16496 tr3mp:
Je fakt, ze je zbytocne, aby 28 koncila kdesi pod Kamenolomom.
A este z vcerajsej vypravy:
206-6314, 6312,X50-3507.