Možno off-topic ale zajtra pri príležitosti výrazného rozšírenia vlakov Euroregio Bratislava hl.st. - Wien via Marchegg stojí spiatočný lístok do Viedne 1 EUR = 43 Sk. Ak sa nájde nejaká dobrá duša čo vie o tejto "dobre utajenej" akcii viac resp. niekto v okolí hlavnej stanice kto sa popýta v okienku, budem veľmi rád! Ďakujem!
)
Karol
ale aj cez týždeň o 4,30 z konečnej ako to bolo pôvodne, pred výlukov električiek cez Jesenského. Nemám žiaden prípoj na Zochovu ullici, Jednička už cez tunel nejazdí. Buďte ták láskavy a znovu dajte grafikon odchodu prvej električky z Dúbravky do pôvodneho stavu.
Alebo všetko robíte len pre seba na strpčovanie života
cestujúcich, ktorým viete len zvyšovaať ceny lístkov?
Tak si zrušte svoje funkcie a dopravu a neničte zdravie a nery tým ktorý sa nemajú ako dostať do práce.
ďakujem.