rano cestou do prace zachytene hlasenie dispecera pre vodicov elektriciek ze z namesta SNP smerom na sturovu maju jazdit opatrne, lebo v pravotocivom obluku je z lavej kolajnice povylamovane....

je to rýchlejšia trasa ako s 83/84 keď samozrejme prestup pasuje
myslel som Dvory :d chybyčka se vloudila
martinah
ale najlepsia je 92, nacasovala by som odchody a prestupy na nu, rano cez mesto na patronku je zabite, tych 45 bolo obcas este aj dobrych, raz mi to trvalo viac ako hodinu
na nezaplatenie, ked ma clovek pracu blizko domu, kedysi som cestovala skoro hodinu na opacnu stranu mesta, este aj na pohovor do terajsej prace som meskala kvoli zapche ?