Reply on: aida50 #162460:
Neplač zlatko... to bude dobré ? Nabudúce choď radšej na skorší spoj L93 a určite prídeš do práce skôr ? . Uvidíš! Skús a daj vedieť ako to dopadlo, všetci sme veľmi zvedaví ?
alebo Zochovej, Auparku alebo Hálovej
stačilo si vybrať
ja som včera vystupoval na Hodžovom námestí z 212 a skoro som sa tam natiahol. Zastávka očistená systémom, že presne popri obrubníku sa tiahla asi 5-10 cm vysoká a 20-30 cm široká kopa zľadovateľého snehu, čiže človek vystupujúci z T-busu vykročil presne na ňu. O zastávke Radničné námestie radšej pomlčím, lebo tam to bolo úplne zúfalé. A potom sa čudujeme, že ľudia nechcú prejsť z áut do MHD. Môžeme mať sebe modernejšie vozidlá, keď ostatné služby okolo toho úplne absentujú.
martinah