Reply on: Trolley #162158:
Samozrejme ze je, kedze "objektivne dovody" by ani jeden z tych problemov neodstranili. Ludi by stale zmiatli zverejnene cestovne poriadky podla ktorych by sa nejazdilo a k porusovaniu zakona by nadalej dochadzalo, pretoze zakon skutocne neobmedzuje povinnost vykonavat dopravu podla cestovneho poriadku na obdobie kedy su otvorene cintoriny.
Trolley
Samozrejme, že DPB nie je veštec, ale pri tak silnom vetre sa dala očakávať kalamita. Navyše ak by magistrát, Marianum a DPB boli skoordinovaní, posilovky by nemuseli byť vypravené vôbec. Čiže všetko sa dá keď sa chce a nejazdili by zbytočne prázdne spoje. Posilová doprava na cintoríny by sa namiesto toho zaviedla budúci víkend.