Frenky: nie toho dedka co soferuje obvikle 1701. Ale to bol nejaky iny ten na 1702.
Skoda ze teraz uz nie su take prilezitosti, ale zaiste si viete predstavit ako to potesi cloveka, ktory sa o to zaujima.
takze urcite nie lebo to by nestihli aj keby ich tam bolo 20. Hehe...
Kade sa tulas, clovece? A ked neposles ani spravu, kto ma vediet, ci si zivy a zdravy, haaaa? (Toto bola reklamacia, pozn. autora.)
M: ZV 3604 a 2212/ oba 6
M: ZV 2515/3
Zaujimavosti:
)

Mike
Tomáš: 61 sa občas, keď ide tankovať, nehradí, a to sa mi stalo aj v sedle......
d3k0: -7 na Smolenickej...v pohode
J: asi tak nejak, ale podľa mňa je chorá celá tá zachádzka cez Avion...ako k tomu dojde niekto, kto ide z hl. st na letisko, a musí absolvovať túto skvelú cca 5minútovú zachádzku