Reply on: frenky #16054:
Hehe, lenze demokracia nie je vsade...
Povies svoj nazor a mas pruser 
Inak, 7115 ma na vnutornych transparentoch dlhe nazvy zastavok, akurat hlasenie stale nefunguje. A preto by som chcel zlavu z elektricenky - svoj podiel, ktorym som zaplatil nefungujuce hlasenie zastavok vo vsetkych vozoch, kde je zabudovane a nefunguje
Ale to mi asi tazko niekto vrati, ze jo?
COLOR
---
Výročná schôdza KPMHaRD
Vedenie klubu srdečne pozýva všetkých členov na výročnú klubovú schôdzu, ktorá sa uskutoční 3.12.2003 o 17:00 v obvyklých priestoroch na Olejkárskej ul.
Spectre :: 25.11.2003 ::