Dobre Janci, skusim Ti to pozret... keby sa nedarilo tak za to ako kraaasne si ma prosil vyleziem aj 23:50 na stanicu
Vdaka.


Btw. dnes do Janovej vypravy pripadnu aj dva vypadky na 21.
A aj 2605.
s666n
no s tou 4408 budes mat asi pravdu
dnes rano som videl 4404, tusim trosku zaplatali karoseriu (alebo len mozno natreli tie najhrdzavejsie kusky), ale tie kusky su natrete dost svetle zelenou farbou, posobi to dost divne