Reply on: J #15973:
Este nas tu vsetkych zdrb!!!Nech sa ludia pytaju a ked sa to netyka MHD tak potom to mozeme napisat "NIE SME DPB"!!Nebude to lepsie???:-)
Skutocne si neviem predstavit cestovny poriadok linky 39, ktory by zarucene fungoval kazdy den. Tak napriklad - niektore spoje mozu chytit vlak na priecesti s Ivanskou (a stoji cela krizovatka, nielen ti, ktori idu cez kolajnice), kazdy den je inak dlha zapcha na Trnavskej, Mytnej a nabrezi... Mozno by bolo najlepsie, keby tam neboli vyvesene ziadne odchody, potom by sa mozno niekto nestazoval, ze bus stoji v zapche
Nehovorim, ze tak, ako to funguje, to je OK, ale treba sa na to pozerat objektivne a nielen prist na zastavku a bez uvedomenia si akychkolvek suvislosti vyhlasit, ze busy nejazdia podla CP...


N/A