Reply on: COLOR #15786:
Aka ironia? Mozno v Bratislave. Chod sa uz konecne pozriet do Brna. Tomu, kto nebol v Brne, darmo budem nieco hovorit.
By ich to casom prestalo bavit, keby to nestihli dokoncit..
No, pokial ja viem, tak sa vzorne stara o ten voz. Darmo, zena je zena.
Mat3j