Reply on: frenky #15747:
To asi len mi vidime pravdu:-D...Ved preco vodic nema v kabinke na podlahe zuvacky a nema to tam posprejovane????Lebo si to vie aspon vazit,tak isto by to mali brat ludia ktory cestuju MHD...Nehovorim,ze podlaha musi byt cista,ved nemozu mat sacky na nohach,ale zrat a pit a neviem co tak to je moc...A este navyse pohadzat to na zem!Ani jeden jediny voz v MHD neni pocmarany!!!!!!!UZ uplne vsetky,dokonca aj CITARO ked tu bolo tak ho pocmarali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ludia sa na to len kukaju ako by sa nic nedialo a nabuduce ked nastupia do toho autobusu tak uz komentuju,ze si platia za MHD a vsetko je ponicene....Ale hlavne,ze Dopravnemu podniku platime velke peniaze!!!!

M: ZV 2810/3
J
Inak nálepky iMHD som tiež videl všelikde. Aj to je vandalizmus, tak nedopúšťajme/te sa povestného: "Vodu kážeš, víno piješ."
Ja som jedinú nálepku iMHD nalepil u mňa doma na stenu