Ziadame o doslednu kontrolu prveho ranneho spoja c.63 z Lamaca.Z konecnej odchadza neskoro a napriek tomu ,ze cesty su uplne prazdne nestiha prist na Patronku podla cestovneho poriadku o 4.53hod.,kedy by sme mohli prestupit na 83, ktora ma v tom istom case prichod na Patronku z Dubravky. Z Lamaca tym,ze sa zrusil prvy spoj linky c.30 nemame inu moznost ako sa dostat rano do zamestnania do stareho mesta.Ak by sa dalo zariadit,aby spoje c.63 a 83 na seba na Patronke povinne pockali,uvitali by to cestujuci aj z Lamaca aj z Dubravky.Ak by to neslo, zariadte prosim posun odcodu linky c.63 z Lamaca na 4.42 hod. tak ,ako to bolo cez prazdniny.Obsadzujte prve ranne spoje trosku mladsimi vodicmi ktori jazdia rychlejsie.
S pozdravom
E.Krizanova a 8 stalych cestujucich zo zastavky na Studenohorskej.
"#nnn"
S pozdravom
E.Krizanova a 8 stalych cestujucich zo zastavky na Studenohorskej.
"#nnn"
Jano
- 7832 ako zalozak na linke 5/3 ( po 11. h. z Race ), nahradil ho 7943 - 44
- 7832 ako zalozak na linke 1/4 ( 15:22 h. z Dubravky )
- 2821 vypadol z linky 83/4 ( o 12:25 h. odisiel do vozovne ), az okolo 17:30h . ho nahradilo vozidlo 2909
- 2806 na linke 83 ( len v spicke ) bol popoludni nahradeny vozidlom 2810, ktory mal ist povodne aj rano
- 7057 ako zalozak na linke 5/4 ( o 15:16 h. z Dubravky )
Zaujimavosti z vypravy vozidiel:
- 7082 a 7056 opat na linke 5 ( vozidla premavajuce len popoludni - 12 a 13 vozen )
- 7108 na linke 5/2