Reply on: Mat3j #15537:
"Keby ma to odtialto niektory nepoznali tak by som ti tu napisal par ostrych slov." -> neda mi to dodat, ze viem co si o tebe mysli tych par ludi, ktorych odtialto poznam osobne, tsts
(mensia obmena porekadla).


Aj ev. c. mi vravel, ale zabudol som.
frenky
mat3j> z teba si nikto nerobi srandu? V skole, medzi kamaratmi? Vies aku srandu si robia zo mna v skole, COLOR, qwix, a podbny "tupci s nizkym IQ"? A co sa teraz z toho poskladam? Nie. Treba si zacat zvykat. Su aj psychopaticky dementi ako qwix.