Reply on: Mat3j #15512:
Lebo som to ja pridaval. A vobec, co ta to stale trapi? Ja by som bol najradsej keby sa to zobrazovanie zrusilo.
. COLOR: tvoj rozsudok je sice dobry ale aj tak ho nikto neuskutocni
To este chvilu tak bude jazdit a rozpadne sa. Preco to neopravia?
Tomu hovorim sluzby!
ja uz ale nemam chut rozculovat sa s takymito vecami
. Ale co uz
. Inak, co nie je napisane akoby ani nebolo
.
frenky
Andy> no ja som sa sice 1830 este neviezol, ale co mas proti 1827?
-----------------------------
Inak mozem povedat, ze po dohode s DuPe mozeme kludne zmenit 4400 prezyvku na "SERGEJ". Este teraz zo seba citim vyfukove splodiny.