No, info od d3ka a frenkyho zo 14:30: nehoda na trnku, 2, 4, 6 do Ruzinova, 2 a 4 aj po trase ZP - JD + premavka ND. Viac newjem.

. Tak od tejto chvile som dohovoril o 3601 a o autoroch.
. COLOR: tvoj rozsudok je sice dobry ale aj tak ho nikto neuskutocni
To este chvilu tak bude jazdit a rozpadne sa. Preco to neopravia?
Tomu hovorim sluzby!
frenky
Andy> no ja som sa sice 1830 este neviezol, ale co mas proti 1827?
-----------------------------
Inak mozem povedat, ze po dohode s DuPe mozeme kludne zmenit 4400 prezyvku na "SERGEJ". Este teraz zo seba citim vyfukove splodiny.