4400 dnes na 93/11 prave ma zobudila smeruje na HL. Stanicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
boha este viac to buble ako volakedy, to myslim vazne, ja spim hodne tvrdo a ked ma to zobudilo dakujem pekne. aj tak ten voz milujem hehe.
boha este viac to buble ako volakedy, to myslim vazne, ja spim hodne tvrdo a ked ma to zobudilo dakujem pekne. aj tak ten voz milujem hehe.
M: ZV 2818/5
d3k0
3514 a 3508 sli o 16.00 ako zajazd z Racka na Trnko.
Ten neutral na 1828 je priserny