Jeej uz je aj imhd nitra! Tak budem aj na diskusnom fore.
nech zije IMHD !
neo, nebud isty, co ked sa dosaha prenos dat? Ale ne, drzim palce! A verte, ze sa to nezhorsi, dokonca budete mat stale na ociach smajl klauna, hoci nikto nevie, co to vlastne je
Brm-brm, flrrrk! Psss, BOM!
d3k0