Reply on: mhs #15245:
Je, ale ked tu neni o com pisat
Tak ja len odpisujem na prispevky co mi zobrazilo ako najnovsie
A nevsimol som si v rychlosti, ze su stare
Zastavil som sa az na Spectreho tvredni, ze testovaci Solaris je na linke 86
frenky
mat3j> nuz, d3k0 bol uz x krat pochvaleny a nechceme predsa, aby mu slava stupla do hlavy.