Dnes je jedna 170x na 91 a druha na 191. Kua to je fakt vyuzitie nizkych podlah. Nech to ide do Krasnan a nech to jazdi na 50 a 82.
Ktosi iny zase na 37 a ak mi zajtra vyjdu fotky, tak bude foto aj na 505... ')
)
Ja mam hrozny pravopis ,ale v skole mam teraz s diktatov 3,3, Ale ved ked si to povies tak je to Dispečeeeeeeer.
Darro
Moj sen : Vodicak "D" a jazdit na autobuse to je asi moja celozivotna tuzba dufam ze sa jej dozijem.
Dobru Noc uz koncim....:-o