Mierova v celom úseku premávky L208 už hotová kopú už len pred bytovkou na konci, čo komplikuje práve výjazd T-busov z Gagarinovej a preto aj z tohto dôvodu ju už mal DPB od včera smerovať po Mierovej ? len to by dispečéry museli sledovať premávku a zistili by, že dočasné dopravné značenie po trese L208 zmizlo
co mate proti ochote?? raz aj jeden nemenovany spoj zastavil na križovatke bežiacej osobe, ktora ale nechcela nastupiť a pokračovala v behu po chodniku...
Ešte aj dnes niektorý voz na L3 hlási a píše Floriánske námestie namiesto Blumentál v smere do Rače (!). Dopravný príkaz č. 078 má zodpovedný pracovník zrejme na háku.
V DPB este vsetci spia prazdninovym spankom, ved oni sa zajtra rano spolu s rannymi zapchami zobudia ? Zajtra sa urcite potesia hlavne na konci rannej spicky aj pouzivatelia linky 59 a dobra nalada bude zarucena aj u obyvatelov Dlhych dielov ?
jasné, dočasné dopravné značky zmizli a autá veselo po Mierovej jazdia. Len DPB si akoby nič nevšimol. Miesto toho púšťa L208 z výjazdu z Gagarinovej takmer do jednosmerky. ?
Tak pozor, dnes mame reviziu pri kazdej jednej stanici (Hlst, AS, Vinohrady) pracuju v trojiciach a cuduj sa svete, vobec im tento minidazd nevadi ? ? Asi velmi lukrativny den ?
1854. To bola jeho prvá dnešná jazda (po striedaní), keď som s ním šiel, takže pokial ho niekto neupozorní, že prakticky necháva ludí na Vazovovej, zrejme tak bude jazdiť do noci.
A ešte k tomu nie aby išiel rovno po vozovke (vyznačenej pre BUS), on si pekne vyšiel na nástupište a tam otvoril dvere. Keď už haluz, tak poriadne.
Marek1978