tak...
Ja mam hrozny pravopis ,ale v skole mam teraz s diktatov 3,3, Ale ved ked si to povies tak je to Dispečeeeeeeer.
Ja mam hrozny pravopis ,ale v skole mam teraz s diktatov 3,3, Ale ved ked si to povies tak je to Dispečeeeeeeer.

. Sofer musel ostat stat kym nedojde Zachranka. Medzi tym ako mu tam uz obväzovali tak si sofer drhol zakrvaveny autobus. To sa stalo o 12:14.
Vikace
na zastavke Zatisie smerom k Polusu je na zastavke nalepeny cestovny poriadok na elektricku c.6 chybne lepsie povedane je tam nalepana opacna trasa, nebolo by zle tuto vec napravit
Dakujem