Neo: nerozumies po rusky? Nevadi ved ani ja. Ale azbuku viem aspom trosku. Nechcem sa chvalit, ale pred 2 rokmi som azbuku ovladal dost dobre ale potom som sa na to vykaslal
frenky> ja uz som to Zdenkovi vysvetlil po telefone
frenky> ja uz som to Zdenkovi vysvetlil po telefone
Zdenko
COLOR #14293: No pekne, snazis sa. Ale co uz, nejde to. (teraz sa ja o nieco pokusim - Може ли да се четат тези буквички?)
Zdenko #14289: Doplnim seba (sa).
205: 6262/1, 6267/8 => 1-9 => jeden voz chyba. Andy, ktorý voz jazdi dnes na 205/10?
203: Len tolko, ze Andy, ktorý voz jazdi dnes na 203/7?
208: 208/4 => 1-7 => dva vozy chybaju, Andy, ktore vozy jazdia na 205/8 a 205/9?
Potom to uz bude kompletne.