Ha, 1123 sdochla na linke 37! Teraz kraca pomalicky do vozovne. Dufam, ze to bola jej posledna jazda v zivote.
ale to by som chcel od DPB vela. (nic v zlom)
ale to by som chcel od DPB vela. (nic v zlom)
ale to by som chcel od DPB vela. (nic v zlom)


frenky
Kebyze niesom na Trnavke, tak to overim. Ked ju po ceste domov stretnem, tak to samozrejme hodim do noviniek.