Dnesna cast vypravy. Ked niekto ma, mohol by pls doplnit? Najma troleje. Ja este pojdem sice do mesta, takze ked uvidim tie co mi chybaju doplnim. Velka vdaka.
203 pp 1-6: 6264, 6306, 6307, 6258, 6272, 6259
205 pp 2-7: 6266, 6268, 6315, 6298, 6279, 6240, 6290/9
208 pp 1-3 a 5-7: 6252, 6247, 6301, 6244, 6274, 6295, 6275/10
81/1 4805
94/3 4824
203 pp 1-6: 6264, 6306, 6307, 6258, 6272, 6259
205 pp 2-7: 6266, 6268, 6315, 6298, 6279, 6240, 6290/9
208 pp 1-3 a 5-7: 6252, 6247, 6301, 6244, 6274, 6295, 6275/10
81/1 4805
94/3 4824
Navyše - aspoň pre mňa by takáto informácia od kohokoľvek bola VYSOKO DOVERNÁ a v žiadnom prípade by -podľa mna- niečo podobné na internete figurovat nemalo... :I
a napokon 2511
M: ZV 2408/11; ZV 2827/2; ZV 2145
J
No trocha optimizmu. Pekne poporiadku.
TAMBUSY sa opravujú a opravujú
dráčikov je stále viac
Ik4x5 už jazdia takmer všetky
príde 21Tr a montuje sa BUSE
K2S jazdí 16
prídu T6 z Parsu
Karlova Ves a Rača so opravili
budú nové busy a T-busy
bude elina do Petržalky
a my by sme nemali len zhadzovať, ale aj chváliť.
Po 12 rokoch úpadku, nemôžeme skočiť na úroveň Prahy, to je jasné, avšak nikto nepoprie, že od Januára sa v MHD v Bratislave spravilo veľa dobrého aj napriek veľkým finančným suchotám tohto mesta, ktoré sú zapríčinené ... každý vie čím (len nechcem niekoho uraziť)
mat3j: Presne tak ako ti neo napísal. Skús to robiť preto, že ťa to baví a nie preto, že chceš byť niekde napísaný.