Darro:Ty tomu vobec nechapes?Som myslel,ze ty to pochopis ako najprvsi clovek!Ty asi nevies co tym chcem dokazat,ze?Zavolaj alebo sukromne sa ma to spytaj miesto toho,ze to tu rozvadzas.Fakt neviem ci to za to stoji.


Do hodiny budu slubene informacie zo vcera a dnes.
frenky
Ja si zasa pamatam koniec vlady Arpadovcov v Uhorsku. Rok 1301